AKTUALNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKA:

Szlifierz narzędziowy

Miejsce pracy: Sosnowiec
Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • szlifowanie elementów do wykrojników i form, tj. matryce, stemple, wkładki oraz rdzenie formujące
  • praca przy regeneracji narzędzi i przyrządów montażowych

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe
  • min. 2 lata pracy jako szlifierz narzędziowy
  • dobra znajomość rysunku technicznego ze szczególnym uwzględnieniem dokumentacji konstrukcyjnej form i wykrojników

Oferujemy:

  • umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • stabilne warunki finansowe
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia, nowych umiejętności i wiedzy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SN "Promet" z siedzibą w Sosnowcu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Inżynier Konstruktor - Elektronik (Dział Rozwoju i Innowacji)

  • analiza wstępna oraz tworzenie rozwiązań technologicznych dla działu rozwoju i innowacji
  • projektowanie układów elektronicznych łączących technikę analogową i cyfrową
  • programowanie mikrokontrolerów
  • projektowanie obwodów drukowanych
  • nadzór nad dokumentacją i jej aktualizacja
  • ścisła współpraca z działem technologicznym
  • współpraca z podwykonawcami
  • kontakt z klientem w celu ustalenia szczegółów technicznych projektu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – Elektronika/Elektrotechnika
  • 0 - 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu analogowych i cyfrowych układów elektronicznych
  • znajomość zasad projektowania układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych
  • umiejętność projektowania systemów opartych na mikrokontrolerach oraz ich programowania
  • dobra znajomość języka C/C++, Assembler
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (mile widziana znajomość innych języków)
  • zdolności planowania i organizacji pracy własnej
  • kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • gotowość do ciągłego poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SN "Promet" z siedzibą w Sosnowcu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: dso@sn-promet.com.pl

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą oraz wszystkie przesłane aplikacje.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.