AKTUALNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKA:

Ustawiacz Wtryskarek

Miejsce pracy: Sosnowiec
Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn wtryskujących Arburg do tworzyw sztucznych
  • zakładanie form wtryskowych
  • ustawianie i kontrola parametrów pracy maszyny
  • przeprowadzanie wtrysków próbnych
  • sprawdzanie jakości wyprasek
  • bieżące prace produkcyjne
  • kontrola stanu ilościowego wyprodukowanych sztuk
  • prognozowanie zapotrzebowania produkcyjnego

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do nauki
  • odpowiedzialność
  • uczciwość
  • samodyscyplina
  • zdolności techniczno-manualne

Oferujemy:

  • umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • stabilne warunki finansowe
  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia, nowych umiejętności i wiedzy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SN "Promet" z siedzibą w Sosnowcu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Szlifierz narzędziowy

  • szlifowanie elementów do wykrojników i form, tj. matryce, stemple, wkładki oraz rdzenie formujące
  • praca przy regeneracji narzędzi i przyrządów montażowych

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe
  • min. 2 lata pracy jako szlifierz narzędziowy
  • dobra znajomość rysunku technicznego ze szczególnym uwzględnieniem dokumentacji konstrukcyjnej form i wykrojników

Oferujemy:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SN "Promet" z siedzibą w Sosnowcu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Inżynier Konstruktor - Elektronik (Dział Rozwoju i Innowacji)

  • samodzielne projektowanie niezbyt rozbudowanych układów elektronicznych (najczęściej łączących technikę analogową i cyfrową), wchodzących w skład nowych wyrobów
  • zakres projektu – od koncepcji (mile widziane własne pomysły), poprzez analizę wstępną z oszacowaniem kosztów, do projektów płytek obwodów drukowanych
  • pilotaż ewentualnych projektów lub ich części zlecanych firmom zewnętrznym
  • nadzór nad dokumentacją i jej aktualizacja, współpraca z Działem Technologicznym
  • nadzór nad wdrożeniami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – Elektronika/Elektrotechnika
  • 0 - 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zasad projektowania układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych (program EDA do późniejszego wyboru)
  • podstawowa znajomość projektowania układów opartych na mikrokontrolerach oraz ich programowania
  • znajomość języka angielskiego w stopniu wystarczającym do korzystania z anglojęzycznych norm, katalogów, literatury technicznej itp.
  • zdolności planowania i organizacji pracy własnej, kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • gotowość do ciągłego poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności

Oferujemy:

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: dso@sn-promet.com.pl

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą oraz wszystkie przesłane aplikacje.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.